Sinterklaasfeest 30/11

Sinterklaasfeest 30/11

Elk jaar opnieuw kijken we reikhalzend uit naar de komst van Sinterklaas en zijn gekke Pieten. Het is alweer zover!

Op 17 november 2018 mogen we Sinterklaas hier in Zottegem verwelkomen.

We ontvingen van Regel-Piet een mailtje om het bezoek aan onze school tot in de puntjes voor te bereiden. Zo hebben we van hem vernomen dat Sinterklaas de komende weken graag álle brave kindjes een bezoekje wil brengen, maar daarvoor een paar aanpassingen in zijn grote agenda zal moeten doen. Er is nog heel wat werk in de speelgoedfabriek, de Pietenpakjes moeten nog gewassen worden, de schoenen gepoetst, Slecht-Weer-Vandaag moet nog langs de smid voor nieuwe hoeven. Bovendien moet Sinterklaas nog langs de oogarts, want het lezen van al jullie briefjes lukt niet meer zo goed.

We zijn heel blij dat we de Sint opnieuw met open armen kunnen ontvangen op onze school, op 30 november 2018, een beetje vroeger dan gepland. Schraap alvast jullie keeltjes, tover de mooiste tekeningen tevoorschijn en oefen alvast jullie bovenste beste danspasjes.

We maken van 30 november 2018 een écht Sinterklaasfeest!